Fotograficzną historię ślubną Malwiny i Kuby poprzedziła ta sesja narzeczeńska. W ich przypadku postawiliśmy na miejskie klimaty, zdjęcia zrobiliśmy we Wrocławiu, a ja starałem się o zachowanie industrialnego klimatu – czy się udało? sprawdźcie sami! Jak do tego doszło? Poznaliśmy się na weselu ich przyjaciół, które miałem ogromną przyjemność fotografować. Od razu zauważyłem, jaka łączy ich relacja. On wpatrzony w nią tak, że świata poza nią nie widzi. A w jej oczach widać błysk za każdym razem, kiedy go widzi. Wiedziałem, że to będzie piękny ślub i że chcę tam być. W ten sposób mogę się dzisiaj pochwalić zdjęciami ślubu i wesela tej dwójki: Malwiny i Kuby. Pomysł na sesję ślubną pojawił się w zasadzie błyskawicznie: znajdźmy plener, który odda to, jak wieczna jest ich miłość. Znaleźliśmy. Sami zobaczcie, jakie są efekty.

Fotograf ślubny Trzebnica – przygotowania panny młodej

Jako fotograf ślubny z dolnośląskiego wiem, że dzień ślubu i wesela jest zarazem najwspanialszy w życiu i bardzo stresujący. W przypadku Malwiny i Kuby to poddenerwowanie w ogóle się nie uwidaczniało. Panna młoda nadzwyczaj spokojna, opanowana. Dużą wagę przywiązywała do szczegółów – wszystko musiało być idealnie. I było, co widać w jej roześmianych oczach i pięknym uśmiechu, który nie schodzi z jej twarzy – serio! Suknia ślubna jak z okładki magazynu modowego: klasyczna, elegancka, a zarazem bardzo efektowna, a do niej długi welon i zjawiskowe szpilki. Pan młody – elegancki i szczęśliwy, zdawał się przy tym wszystko mieć pod kontrolą. Starałem się uchwycić na zdjęciach emocje, jakie im towarzyszyły w trakcie tego dnia. Myślę, że to się udało.

Ślub w kościele pod wezwaniem świętych apostołów Piotra i Pawła w Trzebnicy

Sakramantelne „tak” Malwina i Kuba chcieli sobie powiedzieć w kościele pod wezwaniem świętych Piotra i Pawła w Trzebnicy. Muszę przyznać, że jako fotograf ślubny z Dolnego Śląska, bardzo się na taką lokalizację ucieszyłem, ponieważ uwielbiam fotografować w nowych miejscach a ślub w Trzebnicy pierwszy raz fotografowałem. Piękna, neogotycka świątynia z charakterystyczną rozetą na froncie i sklepieniem krzyżowym pięknie dodawała uroczystości podniosłego tonu. Zwracającą uwagę architekturę kościoła udało się uchwycić na zdjęciach. Widać również wzruszenie i skupienie gości uczestniczących w ceremonii. Spójrzcie też na radość, jaka maluje się na twarzach Państwa Młodych, kiedy złożyli sobie przysięgi. Nowożeńców wychodzących z kościoła obsypał deszcz złotego confetti, a mnie udało się złapać tę chwilę na zdjęciu (robiąc te zdjęcia sam sobie zbiłem piątkę! Got it!).

Wesele w Hotelu Trzebnica

Nie mogę też pominąć limuzyny, jaką Młodzi przyjechali na uroczystość i wesele. Malwina wyglądała pięknie w  srebrnym kabriolecie. Mercedesem z odsłoniętym dachem udali się do Hotelu Trzebnica – chyba dobrze znany Malwinie :). Mogę powiedzieć jako fotograf ślubny: Dolny Śląsk nie widział piękniejszej uroczystości. Tradycyjne, polskie wesele: dużo gości, świetna zabawa, tańce do rana i nieskrywana radość wszystkich zgromadzonych. Parkiet rozgrzany do czerwoności i pełen tańczących par niemal do rana. Nic dziwnego, w końcu wesele prowadziła Formacja Dance Party. Panowie słyną z tego, że imprezy z nimi są żywiołowe, ale z wyczuciem i zachowaniem dobrego smaku.

Fotograf ślubny dolnośląskie – plenerowa sesja ślubna w skalnym mieście

Mówią, że miłość jest wieczna. Od kiedy poznałem Malwinę i Kubę był pewien, że uczucie, jakie ich łączy takie właśnie jest – nieprzemijalne. Co, jako fotograf ślubny, mogę zrobić, żeby oddać to na zdjęciach? Zaproponować pomysł na sesję ślubną w skalnym mieście. Ona w białej sukni, on w garniturze z jasnym krawatem pośród skalnego krajobrazu. Wyszło bardzo nastrojowo. Spotkaliśmy się krótko po ceremonii ślubu, w niezbyt słoneczny, ale za to chłodny dzień 🙂 Praca z parą tak sympatyczną i ewidentnie na zabój w sobie zakochaną, jak Malwina i Kuba – to czysta przyjemność.

Jako fotograf z Jawora znam sporo miejsc, w których mogę wykonać sesją narzeczeńską i plenerową. Propozycje zawsze dopasowuję do pary: staram się poznać narzeczonych, wyczuć ich styl i upodobania. Działam na terenie całego Dolnego Śląska, a ponieważ to piękny region – pomysłów na sesję ślubną nie brakuje.

Miłego oglądania.