Sesja Kobieca

„Kobiecość niejedno ma imię!” Te znane wszystkim słowa idealnie odzwierciedlają naturę każdej z kobiet. Fotografowanie kobiecości jest nie lada wyzwaniem, ponieważ każda z Was posiada swoją wyjątkowość,  indywidualność oraz charyzmę. I nie chodzi tutaj tylko o zewnętrzne cechy, widoczne gołym okiem. W moim obiektywie najważniejsza jest naturalność, dlatego na fotografiach komponuję prawdziwy urok kobiety, który kryje się gdzieś znacznie głębiej – w sposobie jej poruszania, patrzenia oraz zachowania.

Czy nadaję się do sesji portretowej?

Każda z Was posiada swoją inną historię, inne przekonania, doświadczenia oraz rolę, jaką pełni w życiu – córka, matka, kobieta biznesu bądź gospodyni domowa. Pomimo pełnienia swoich roli życiowych nie możemy zapominać o tym, że każda z Was posiada swoją wrażliwość, każda jest inną osobą i żyje w określonym środowisku, gdzie ma własne wzorce zachowań i pragnień. Moje fotografie zmierzają do tego, żeby niezależnie od roli, jaką pełni w swoim życiu, zupełnie ponad podziałami udowodnić, że jesteś  wyjątkowa, piękna, że skrywasz w sobie wiele sensualności, zmysłowości, uroku i wdzięku. To właśnie w swoich pracach pragnę podkreślać indywidualność każdej z kobiet, zwracać uwagę na piękno jej ciała oraz piękno jej duszy. Wrażliwość na kobiece piękno pozwala uchwycić autentyczność jej natury, jej prawdy, jej miejsca na ziemi.

Podczas sesji zdjęciowej zapewniam pełen komfort i swobodę bycia sobą, nie narzucam odgórnych wzorców, po prostu chcę uchwycić prawdziwą Ciebie. Kocham emocje, wiarygodność i nagość duszy, która wyłania się w każdym kolejnym ujęciu. W portrecie niezwykle istotne jest dla mnie przekaz płynący z głębi kobiecych oczu, ust, dłoni…

Fotografia pozwoli Ci docenić jak ważny jest portret i jak każda kobieta zmienia się na przestrzeni lat. Pozwól fotografować swoje piękno, uwolnijcie wyobraźnię i bądź sobą.

Justyna


Kalina


Anna


Kamila