„Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył.” 

Robert Bresson


Cześć! Niezmiernie się cieszę, że trafiliście właśnie na moją stronę! Mam na imię Marcin, prywatnie jestem szczęśliwym mężem oraz właścicielem zwariowanego, czarno-białego psa a raczej psicy. Uwielbiam wszelkie podróże, ale to fotografia jest moim największym zamiłowaniem, moją pasją!

Praca ta pozwala mi być z Wami często w najważniejszych dla Was momentach życia. Emocje towarzyszące przeróżnym wydarzeniom są zupełnie niepowtarzalne, indywidualne, a co najważniejsze prawdziwe. W swojej pracy niezwykle cenię sobie otwartość oraz zaufanie, które pozwalają nam podczas współpracy osiągać niepowtarzalne efekty. Zanim rozpoczniemy współpracę, rozmawiamy, omawiamy skrupulatnie szczegóły, aby poznać Was i  Wasze oczekiwania, wizje oraz temperamenty. Każde zlecenie traktuję w pełni indywidualnie, angażując w to całego siebie! Uwielbiam poznawać nowych ludzi i ich niesamowite historie.

Jako fotograf z kilkuletnim doświadczeniem potrafię odnaleźć się w każdym zadaniu, w którym mogę pokazać wiarygodne uczucia oraz prawdę płynącą z chwili uchwyconej na zdjęciu. Wiem, że wybierając fotografa ślubnego kierujecie się jakością wykonywanych przez niego zdjęć oraz autentycznością. Stawiając na prawdziwe emocje i odczucia w pełni angażuję się w fotografię ślubną oraz rodzinną. Ponadto fascynuję się reportażem oraz fotografią uliczną, która jest niezwykle inspirującym kąskiem fotografii. Kocham wszystko co prawdziwe, spontaniczne, uczuciowe i pragnę Was tą miłością zarażać!

Pracuję jako fotograf ślubny we Wrocławiu oraz na terenie całego Dolnego Śląska. Na co dzień stacjonuję w Jaworze czyli bardzo blisko do malowniczych Karkonoszy. Oczywiście inne zakątki Polski również nie są dla mnie obce!

Fotograf ślubny Legnica

Marcin Kucharski


Uwielbiam fotografię naturalną, często wzruszającą, nasyconą swego rodzaju iskierką intymności oraz tajemniczości.  Kieruję się przekonaniem, iż w życiu wspaniale jest zachowywać niepowtarzalne chwile, ale również piękną codzienność, dlatego w pełni zaangażowany dokumentuję i przeżywam z Wami prawdziwe poruszenie.

Mój Styl


Mój styl charakteryzuje się miłością do ciepłych barw, naturalnych miejsc, ludzi. Uwielbiam pokazywać w swoich pracach prawdziwe emocje, prawdziwe wydarzenia. Niezwykłe przeżycia wzbudzają we mnie również przepiękne wschody i zachody słońca, ponieważ kryje się w nich swego rodzaju nuta tajemniczości oraz zmysłowości. Tworzę prawdziwe fotografie, bez sztucznego retuszu, bez zbędnego cukru pudru. Jestem obserwatorem wydarzeń, nie ustawiam, nie ingeruję w autentyczność. Robię wszystko, aby moje prace odzwierciedlały prawdę i naturalność.

Chcesz zobaczyć siebie na moich fotografiach?

Napisz

Portfolio