Fotograf ślubny Jelenia Góra

W zasadzie nigdy nie przestaję być w pracy: cały czas, w codziennych sytuacjach szukam kadrów, które mają w sobie coś urzekającego. Jestem obserwatorem i dokumentuję nie tylko zwykłą codzienność.  Czasem to jest światło, które pięknie się załamuje. Czasem czyjś uśmiech albo drobny gest wyrażający emocje. Najbardziej jednak lubię robić zdjęcia zakochanym, dlatego nie ma dla mnie tajemnic fotografia ślubna. Jelenia Góra to miasto, w którym często pracuję, ale nie ograniczam się do tylko do tego miasta. Mam na swoim koncie fotograficzne podróże do: Legnicy, Wrocławia, Trzebnicy, Wlenia, Świdnicy, Kępna, Ostrzeszowa, Oławy i wiele wiele innych miejscowości. Rozumiem, jak ważny jest wybór miejsca dla Młodej Pary, dlatego jestem otwarty na Wasze potrzeby. Pokażcie mi, jakie miejsca Wy macie w sercach i spotkajmy się w towarzystwie dobrej kawy – na pewno uda nam się coś wspólnie ustalić.

Fotograf ślubny Jelenia Góra
Fotograf ślubny Jelenia Góra

Fotografia ślubna Jelenia Góra – tutaj działam

Młodym Parom towarzyszę w ich wielkim dniu już od rana. Staram się zatrzymać w kadrze ostatnie chwile kawalerskiego życia i wszystkie te drobne detale, o które z taką dbałością, zabiegają Panny Młode. Widzę, jak z każdą chwilą narastają emocje związane z przygotowaniami do ślubu. Drżenie rąk, lekka krzątanina, ostatnie poprawki i ustalenia. Jestem cichym świadkiem wszystkich tych wydarzeń: nie przeszkadzam, ale też nie tracę żadnego momentu. Chcę, żeby każde zdjęcie, jakie zrobię wyrażało ważną dla Was chwilę i żebyście po latach mogli jeszcze raz przeżywać emocje z nią związane.

Fotograf ślubny Jelenia Góra

Kiedy przenosimy się do kościoła, zabiegam o to, żeby na zdjęciach znalazło się każde wzruszenie. Nie bez powodu mówi się o „reportażach ślubnych” – nie jest to zwykła sesja, a raczej piękna historia o najważniejszym w Waszych życiach dniu, którą opowiadam zdjęciami. Jak dobry reportażysta, tak i fotograf pozwala wypowiedzieć się każdemu bohaterowi. Robię więc zdjęcia bliskim, kiedy nie mogą oderwać oczu od pięknej pary przed ołtarzem. Robię zdjęcia druhnom, ocierającym łzy ukradkiem. Zatrzymuję w kadrach dumę rodziców, patrzących na to, jak otwiera się nowy rozdział w życiu ich dzieci. Uważam, że jeśli chodzi o zdjęcia ślubne, Jelenia Góra jest świetnym miejscem. Pełno tu pięknych zakątków na sesje plenerowe, wymarzonych sal weselnych i kościołów idealnych do tego, żeby powiedzieć sobie „tak”.

Gdy wychodzicie spod ołtarza również nie opuszczam Was na krok. Teraz czas na życzenia, a to ważny moment dla wszystkich. Bliscy i przyjaciele spojrzą w oczy Wam obojgu, obdarują czymś od serca i powiedzą coś, co pewnie zapadnie Wam w pamięć. Te chwilę też staram się uchwycić na zdjęciach. Po latach będzie co wspominać, a z mojego doświadczenia wynika, że nawet stanie w kolejce i oczekiwanie na to, żeby podejść do Młodej Pary, bywa emocjonujące.

Gdy rozpoczyna się zabawa na parkiecie, jestem tam razem z Wami. Nie będę ukrywał, że i dla mnie to spora frajda. Mogę zza obiektywu obserwować, jak opuszcza Was stres i zaczyna go zastępować nieskrępowana radość. Staram się też złapać w kadrze gości i ich bardziej lub mniej zdarne popisy taneczne. Chcę streścić zdjęciami najważniejsze chwile tej nocy. Będą więc ujęcia z pierwszego tańca, imponujące figury, obroty i podnoszenia. Będzie krojenie tortu i wzajemne się nim częstowanie. Będą też oczepinowe rozgrywki o północy z rzucaniem welonem i muchą.

Sprawdź moje portfolio

Zdjęcia ślubne Jelenia Góra – pokażę Wam miejsca na niesamowite sesje

Sesja plenerowa – ten moment w swojej pracy bardzo lubię. Zawsze jest wtedy wesoło, ale też intensywnie. W końcu piękne kadry, które potem oglądacie nie są tylko moją zasługą, ale też Waszą. Dzień zdjęciowy zapadnie Wam w pamięć – to mogę zagwarantować jako dobry fotograf. Jelenia Góra z kolei, zagwarantuje Wam magiczne plenery i scenerie do zdjęć jak z pięknych albumów. Od Was oczekuję w zasadzie tylko, żebyście byli sobą. Każda para jest inna, a ja chciałabym, żeby ta oryginalność i indywidualność była widoczna na zdjęciach.

Jeśli chcecie, zrobimy sesję jak z bajki: romantyczną, o zachodzie słońca, na łące usłanej kwiatami. Ale bez obaw, to nie jedyne krajobrazy, w jakich pracuję. Marzą Wam się zdjęcia z charakterem? Co powiecie na opuszczone budynki w tle? Nie widzę też przeszkód, żeby wspólnie przechadzać się wśród beli słomy albo „buszować w zbożu”. Takie rustykalne sesje ślubne mają swój klimat. Z drugiej strony: miejskie klimaty też są pociągające. A jak chcecie, to i do stawu za Wami wskoczę.

Fotograf ślubny Jelenia Góra
Fotograf ślubny Jelenia Góra

Fotograf Jelenia Góra

Wierzę, że jedną z najlepszych pamiątek w życiu jest fotografia ślubna. Jelenia Góra już nie raz mnie pod tym względem zaskakiwała, bo też nie raz udawało mi się zrobić zdjęcia, w których zamykałem bardzo ważne momenty. Ale przecież nie musicie się ograniczać wyłącznie do zdjęć ze ślubu i wesela. Jest tyle pięknych momentów do uwiecznienia. Spotkajmy się na przykład na sesji narzeczeńskiej. Bez weselnego anturażu, tylko Wy, to, co Was łączy i plener. Nie ograniczam Was w wyborze miejsca do zdjęć, ale też chętnie służę podpowiedzią. A kiedy rodzina zacznie się rozrastać, zrobimy fotki w większym gronie.

Najważniejsze i zarazam najfajniejszy w pracy fotografa jest to, że na zdjęciach mogę pokazać, jak się zmieniacie. Widać to na Waszych twarzach i w spojrzeniach. Sami się zresztą przekonacie, kiedy porównacie zdjęcia z okresu narzeczeństwa, z dnia ślubu i z czasów, kiedy przygotowywaliście się na przyjście na świat małego człowieka. Jestem pewien, że taki album mógłby opowiedzieć historię Waszego życia za Was samych.

Jelenia Góra miejsce na wesele

Jak  tu się nie zachwycić tym pięknym miejscem w Karkonoszach?  Miejsce to otulone górami jest idealną lokalizacją na zorganizowanie wymarzonego wesela. W  regionie jest mnóstwo sal weselnych, a każda z nich jest wyjątkowa na swój sposób, dzięki temu na pewno znajdziecie coś dla siebie na duże eleganckie przyjęcia jak i na małe wesela w gronie najbliższych. Chciałbym Wam podpowiedzieć co według mnie, osobie związanej z fotografią ślubną, Jelenia Góra ma do zaoferowania w kategorii najlepsze miejsca na wesele. Moje TOP:

Fotograf ślubny Jelenia Góra

Fotograf ślubny Jelenia Góra

Fotograf ślubny Jelenia Góra

Fotograf na wesele Jelenia Góra i nie tylko…

Chętnie będę Wam towarzyszył we wszystkich tych momentach: w okresie narzeczeństwa, w dniu ślubu, podczas weselnej zabawy i kiedy na świecie będą też z Wami szkraby. „Fotograf na wesele Jelenia Góra” – pod takim szyldem możecie mnie znaleźć. Nie ograniczam się jednak tylko do tego miasta. Pojadę z Wami, gdzie zechcecie. Na koniec świata chciałoby się powiedzieć, ale musiałbym to wpisać w kalendarz.

Chcesz zobaczyć siebie na moich fotografiach?

Napisz